Bonusreise Amsterdam–Toronto med EuroBonus

En bonusbillett fra Amsterdam til Toronto koster akkurat nå fra 30 000 poeng i økonomi, 45 000 i premium og 60 000 poeng i business. De neste 330 dagene har 244 datoer ledige bonusseter i økonomi, 229 i premium og 168 i business.

Oppdatert

Bonusreise Amsterdam–Toronto
KabinSAS-direkte (poeng)Partner, per retning (poeng)Partner, én vei (poeng)UtreiseDager med ledige seter
Økonomi30 00035 00042 000244 / 330
Premium45 00052 50063 000229 / 330
Business60 00070 00084 000168 / 330

EuroBonus har to prissystemer: SAS-opererte avganger følger SAS' egen enveistabell (samme pris én vei som per retning), mens partneravganger prises fra tur-retur-tabellen, der én vei alene koster 60 % av hele tur-returen. Les mer om enveis- vs. tur-retur-prising.

Hvem flyr Amsterdam–Toronto

Hvem flyr Amsterdam–Toronto
SelskapViaKabiner vi har settUtreiseDager med ledige seterReturDager med ledige seter
Virgin AtlanticLondonØkonomiPremiumBusiness201101
Air FranceParisØkonomiPremiumBusiness8974
DeltaNew YorkØkonomiBusiness8755
DeltaNew YorkØkonomiBusiness12511
SASKøbenhavnØkonomiPremiumBusiness10823
KLMDirekteØkonomiPremiumBusiness5819
DeltaDetroitØkonomi25
DeltaAtlantaØkonomi1

Selskap og byttepunkt for strekningen som berører Toronto. Tilslutningsflyene fram til byttepunktet varierer, og er ikke listet her.

Ledige bonusseter Amsterdam–Toronto måned for måned

Ledige bonusseter Amsterdam–Toronto måned for måned
MånedUtreiseØkonomiUtreisePremiumUtreiseBusinessReturØkonomiReturPremiumReturBusiness
Oktober 2026543422
November 20262522141219
Desember 20261720107111
Januar 20272620111822
Februar 202725221719191
Mars 202724221916142
April 20272424191041
Mai 2027Flest business2726251951
Juni 20272526211471
Juli 202718252111102
August 2027211788
September 2027715

Antall datoer i måneden med minst ett ledig bonussete, per kabin og retning. Strek betyr ingen ferske observasjoner.

Hjemreisen er flaskehalsen på denne ruten: 11 datoer med business-seter hjem fra Toronto mot 168 ut fra Amsterdam. Lås hjemreisen først.

Slik booker du denne reisen

Slik booker du denne reisen
Reisen dinSlik booker du
Samme kabin hele veienBestill hver etappe som separate enveis bonusreiser på sas.no.
Blandet kabin: økonomi på tilslutningsflyet, business på langturenDen kombinasjonen kan ikke bookes på sas.no. Ring SAS EuroBonus på +47 21 89 64 00 og be om å få den booket som én reise.

Vi ser ledige bonusplasser per strekning, ikke om en bestemt kombinasjon lar seg billettere. Det avgjøres av flyselskapets egne regler for kombinasjonen. Mer om blandet kabin og open jaw.

Spørsmål og svar

Ofte stilte spørsmål

Hvor mange poeng koster business til Toronto?
Billigste business-pris vi har observert Amsterdam–Toronto er 60 000 poeng per retning. SAS-opererte avganger prises fra SAS' egen enveistabell; partneravganger prises fra tur-retur-tabellen, der én vei alene koster 60 % av hele tur-returen.
Hvilke flyselskap flyr Amsterdam–Toronto på poeng?
Vi har sett bonusplasser med Virgin Atlantic via London, Air France via Paris, Delta via New York. Hva som er ledig varierer med dato og kabin.
Kan jeg bruke poeng én vei og betale den andre?
Ja. En enveis bonusbillett bookes for seg, og returen kan kjøpes som vanlig billett. På partneravganger koster én vei alene 60 % av tur-retur-prisen; på SAS-opererte avganger er enveisprisen den samme som prisen per retning.
Hvorfor viser delstrekket fullt når resten av reisen har plass?
Flyselskapene selger enkelte strekninger bare som del av en bestemt kombinasjon, såkalte married segments. Det samme delstrekket kan være utsolgt i én kombinasjon og ledig i en annen, på samme fly.
Hvor lang tid i forveien kan jeg finne bonusseter Amsterdam–Toronto?
Vi skanner 330 dager fram i tid, og tallene på denne siden dekker hele det vinduet. Når plassene legges ut varierer med flyselskap og avgang.

Lignende ruter

Lignende ruter
RuteØkonomiDager med ledige seterBusinessDager med ledige seter
Amsterdam–New York276144
Amsterdam–Punta Cana19971
Amsterdam–Mexico City14351
Amsterdam–Montréal8038
Stockholm–Toronto16997
London–Toronto27077

Se ledige datoer Amsterdam–Toronto nå

Søket viser hver dato med bonusseter og poengprisen per retning, og bygger hele reisen for deg.

Søk bonusseter